Červenec 2012

Tak zase se ozívám ;D

23. července 2012 v 12:40 | Tera-chan |  Diare-Sayoko
Hoja tak jak si užíváte prázdniny? :D já fakt dobře, včera mi udělala Aisu lay, ještě jednou fakt díky!je ndhernej, tenhle tejden budu v Praze (nejspíš) tak bych mohla trošku něco popracovat na blogu,a l neslibuju.. přes skandinávii budu psát povídku, a mám v plánu začít i novou, proteže hana no ai, nikdo nečte -.-, tak uvidímě.. jinak počítejte, že než odjedu, hodím sem třídění affs, který bude asi až do půlky září, než se rotě vrátíme... ale to ted nechci hrotit.. :D ted u nás byla dva dny kaida, tak jsme zapařili, wohy byl u nás taky, ale ten odcházel asi kolem půl jedenáctý nebudu tu rozebírat co jsme všechno dělali, protže je toho fakt hooodně :D ale dělaly jsme sushi, dám foto :D dopadlo to.. ehm. katastrofálně :DD takže dám fotky někdy během pár dnů nebojte.. :) nwm co už napsat, abych se zase nerozepsala na 5 stránek :D jdu koukat na nurarihyona, jenom se ozvímám, nebojte, nechcíplajsem :D tak zatím ;) ještě přidám někdy ted návštěvnost :D (která je na bodu mrazu, ale tak co.. :D) tak zatíím :)

co se děje? nic, jsou přece prázdniny! xD

17. července 2012 v 10:44 | Tera-chan |  Diare-Sayoko
ahojky, vím, teď jsem tu strašně dlouho nebyla, teda jako tejden, není moc,a le bez oznamka.. promiňte,ale takhle podobně to bude vypadat asi až do konce prázdnin, protože furt někde s někým jsem... to asi chápete ne? užívám si prázdnin, a mým velkym problémem teď je moje zamilovanost. Ano řekla jsem to slovo,a ni jsem netušila že tu padne :D ale jsme jenom kamarádi, ikdyž ho mám fakt ráda -.- to je na dlouho :D ale písnička která je pod článkem je moje závislost proted :D je smutná, ale pěkná :D a v cč, je naše fotka :P jinak, za poslední tejden jsem toho zažila fakt hodně... (všechno nerozepisuju, nebojte, ale v cč je zbytek ;P)

Advík, aneb kdo tam jde taky? n__n

9. července 2012 v 12:24 | Tera-chan |  Diare-Sayoko

čauky.. včera jsem přijela a přesúpala u nás zase líba.. barvila jsem jí hlavu :D no to je jedno.. k dnešku.. dneska jsem našla paruku erzyza za cca 860 kč, a mamka jí večer bude objednávat dobrý je že je z prahy, takže to dojde snad brzo :D ...kupuju jí ze svýho a jelikož mám jenom 1500 stovek tak pomalu končim, ale podniknu výlet do sekáčů a dneska i do japashopu spokečně s Kaidou a jejíma rodičema. :D, která pujde asi za lolitu a jestli ji dojde paruka tak za miku lolitu :P já jsem strašně nadšená. jdu na advíka a jdu v "cosplayi" treda nejdu,a le jelkož je to ERZA tak kdo znná FT ví že má straššně moc oblečení takže to bude mnohem jednoduší.. :D tak mi držte palce aby to nejak vypadlao :D jakmile dojde paruka, vyfotimse a ukážu nebojte :D jinak kdo jde na advíka??? :D uděláme sraz ne? :D pušte, pište.. :D se mnou a Kaidou počítejte :D bydlím kousek od roztyl, asi 10 minut chůze :D na baráčku a mamkanebude v tu dobu asi nebude doma, takže bychom mohli třeba jít pak knám a třeba i přespat, (někdo :D) což by bylo fajne ne? :D takže pište :D no nic.. jdu domlouvat a kecat s kaidou která včera přijela z chorvatska, dneska se mnou nepičítejte.. bráchase včera nastěhoval takže budeme asi si hrá t nebo tak ale hlavně chci bejt s terkou n__n tak zatím čauky :) PS: ten obrzek se mi staršně líbí :D a ten sogn a klip asi všichni znaj,a le já ho sme chci dát :D takže tu :D


áá zase někam jedu.. to není možný :D oznamko.. přečíst! :D

3. července 2012 v 10:51 | Tera-chan |  Diare-Sayoko

Ahojda lidičky.. nejdřív co bylo.. bylo to že jsem v pátek jela na koně a byla pkěně strhaná (byly jsme na poli, kde mě pustila normálně ve výběhu t jedu a gáj furt chtěla za konma a já furt jí davala od tamtud pryč.. celkem prdel. no k tý prrdeli.. potom jsem mělá já celou černou prdel, protže jsem jela bez sedla a ona se pěkně potila :DD) a spala u mě líba, v sobotu ráno jsme jeli za babičkou a byly tam až do včerejška... a dneska oznamuji, že od zítřka nebudu až do 8.7. na netu.. jedu s tátou na výlet.. taky po dlouhý době twl. :DD a potom zase zamakám :D dneska už u nás bydlí brácha.. tkže bude těžký v jeho přítomnosti něco dělat s blogem, protože budeme bud pařit wowko, nebo čumět na anime a filmy :D Takže tak.. mám chvíly čas, potom přijede líba a někm pojedem spolu. takže zkusím něco málo dát na blog.. ale moc si od toho nesslibujte.. asi to bude stejně jenom návštěvnost.. tohle mě celkem mrzí, že nemám moc čas na blog, ale nedá se nic dělat.. jestli se vám stýská už teď (o čemž silně pochybuju :D) tak počkejte na srpen to jedu na celej, ano CELEJ měsíc do Skandnávie a na netu budu tak jednou tejdně ( budu ráda, jestli stihnu zkouknout aktuální FT a naruta :D takže ani na blog asi nebude čas :D možná pár fotek,..) jestli vubec tak.. :D TAkže si tu beze mě užijete měsíc..pokoj bez dementních keců .D Jinak mám těhotnou agamku, takže kdyby někdo hctěl a měl zájem o agamu vousatou, tak kolem října počítám, že už budou dostatečně velký.. maj bejt ais 3 měsíce v inkubátoru, takže to potrvá, ni ještě nevyprdla ty vejce a dělá nehoráznej bordel v terárku :DD nebojte budu dokumentovat! :D joo a co se týče třídění, tak vás s tím ted nebudu zatěžovat, a udělám ho až po dovolené..tedy někdy v září ;D tkže prozaím se tu mějte ;P a užijte si léto vy moji šmudlíci ;Ptak zatím..