Duben 2012

Navstevnost (16.4. 2012 - 22.4. 2012)

25. dubna 2012 v 20:25 | Tera-chan |  návštevnost
Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:
Pondeli: 31
Utery: 12
Streda: 20
Ctvrtek: 13
Patek: 22
Sobota: 22
Nedele: 37

Celkem: 157
arigatou minna! :D
yáy.. ten pict je tak sladkéééj!! *_* xDDD

Yosh... Tak jsem zase tady. ^^

25. dubna 2012 v 20:12 | Tera-chan |  Diare-Sayoko
No čauves lidi.. :D takže babička odjela, pak jsem jela na zookroužek a ted se vrátila. takže co to znamená? :D že začnu bejt zase aktivnější na blogu... a začnu tím, že předělám rubriky a mám v plánu new dess a komplet zrekonstruuju blog, když kaida odešla.. tak aby to tu bylo podle mýho.. :DDD a to doslova.. :D Takže chci abyste věděli že zamakám na blogu nejen s článkama ale i s celym blogem.. :D Dneska na to mám celkem i náladu, takže mám v plánu udělat aspon pořádek v těch rubrikách a v menu.. a přidat návštevnost, na kterou sem zapoměla.. :D a aby toho nebylo dost, tak na tento týden bude anime mix, a já si připravím anime týdne napřed, aby v tom nebyl zmatek ju? :D tak jo..a jinak.. zejtra jo? tak zejtra jedu dopoledne na ajnu a celý, ano CELÝ odpoledne až do večera hlídám Jitku, takže tu nejspíš nebudu. podle toho jak usne, jestli usne a já budu mít tak na hodku "padla" tak něco přidám, ale neslibbuju.. Tak já jdu zamakat.. :D tak zatím.. :) ps: ten obrázek mám v compuuž dlouho no neni dokonalej? :D

さようなら...smrk:'(

24. dubna 2012 v 16:22 | Kaida
あああああ、またく 。。。 No jo, to se zase Kaida vytahuje, že zas umí něco japonsky. No, ale pro ty, co si to přečetli nebo přeložili, tak se nebojte - úplný sayounara to nebude, jelikož se Vám Kaida stěhuje. Áno, přesně tak. Někdy to muselo přijít. Kaida si totiž usmyslela, že bude zase samostatnější - né, že by jí to tady nebavilo. Vlastně jsem se k Teře-chan přidala, protože jsem měla v tu dobu málo času a Tera zatím moc neuměla s blogem a chtěla pomoct. Vlastně jsem si to tady s Terou dost užila^^, ale myslím si, že už to teď zvládne sama - a to by zvládla i předtím :D. No, nebudu to tady zdržovat - bylo to spíš takové oznámení, abyste věděli, kam jsem zmizla.. :))
PS: Terka vzkazuje, že je u ní babička a až odjede, tak něco písne.
+PS ode mě: Byla bych moc ráda, kdyby se moje milovaná sbénka ozvala a staly se jimi i na mém novém blogu, který mám mimochodem s mojí sestrou.
Vaše Kaida, která se přestěhovala sem.

ááá konečně!!! ^^

22. dubna 2012 v 22:44 | Tera-chan |  Diare-Sayoko
Yáy.. tak narychlo píšu... konečně mám svůj notas... ale musim si všechno přetáhnout a nainstalovat apod..a to je vážení nehoráýná nuda!! ovšem zjištuju i věcijako že nebudu moct asi dávat na blog už videa, a pouštět je tu. :/// takže jestli to nenajdu tak budeu pekne nasraná.. :D jinak dneska jsem byla celej den mimo a včera taky.. takže sem nemohla nic moc napsat.. :( dneska už nic taky ne, ale zejtra bych mělaoznámit anime týdne a dát recenzi,ale neslibuju,protože kolem šestý jedu na doučko na matiku... nechci nic sliboat.. znáte to... sliby se často rušej.. :D Tak já du zase pokračovat v dělání upravy na svém notasu..takže takový rychlý oznamko a zase pádím... tak oyasuminasai! :)

pořád se z ní klepu twl.. :D

20. dubna 2012 v 22:07 | Tera-chan |  Diare-Sayoko
Konnbanwa! teď jsem přijela s mamkou z veteriny.. no jak to vypadá? zánět močáku nejspíš nemá.. zejtra budem odchytávat její mocč.. twll.. to bude akce.. :DD ale ta kastrace se jim moc nepovedla, takže hárá,... mín než předtim, ale i tak.. sou to pro ní zbytečný nervy, kterejch sme se chtěli zbavit že jo.. :/ tak uvidíme zejtra...chudák.. kdyssž jsme pišli na veterinu, tak se začala klepat jak osika.. ale já se z ní klepala ještě víc.. sme fakt všichni v naší rodině napojení twl.. :DD No a jaký to bylo v sushi baru? bomba. :D bylo nás pět a dostali jsme deseti procentní slevu.. (to neměli dělat.. :D) snědli jsme fakt vše co jsme mohli.. podle rozkazů paní která říkala :"snězte co můžete" a máma na to.."to neřikejte radši..xD" Takže jsem doposud totálně přejedená.. :D a budu muset jít spát, takžee se tímto pro dnešek i loučím... :/ takže zejtra... Oyasumi nasai minna! ;D Jinak to na obrázku je naše zvíře..aneb Timy xD tohle je asi půl roku stará fotka.. babička naše jedna ^^

3 videjka mix ^^

20. dubna 2012 v 15:52 | Tera-chan |  Other music
tak tady vám házím tři videjka a mizím z povrchu zemského.. no teda.. za 10 minut přijde terka s elou a pak pojedem na to sushi... takže ode mě dnes nejspíš vše.. :)
mě se líbí jak tam zpívá itachi.. lots of sex-appeling.. :DD
TAk na ten se těšim! :DDD to bude prdel.. xDDD
jelikož mám ráda kluk+kluk, tak mi to přijde strašně roztomily!! :DD

Tak já mizím.. bye...

Naruto videos (cosplay)

20. dubna 2012 v 13:44 | Tera-chan |  Other music
No tákže.. jelikož jsem to neoznámila a dneska už je "celkem" pozdě, tak bude do pondělí anime týdne pořád naruto, a v pondělí (spíš v úterý, protože v pondělí zase přijede babička abudem se šprtat) oznámim co dál... tak gomen za zmatek.. :D no a tady na vás čekaj videa, myslim, že se vám budou líbit.. :D já teda z některejch fakt nemohla! :DD

chudák tobi. :D dycky to odsere on :DD ale nakonci to itachi zabil.. xDD
strašně pěkné cosplaye.. mrkněte :) ten minato! *___* xD
tohle zkoukněte.. ikdyž jsou ti chlapi celkem nechutní, ale ty efekty a hudba.. twl.. nemám slov.. fakt hustý!!
ovšem jestli se chcete fakt zasmát, tak zkouknete tohle! :DDD *hrabe se ze záchvatu smíchu* 'Do něj minato! ikdyž.. :D
¨Hodně pracně jsem je hledala, proto tak trvalo, než sem dala další článek.. xD tak kopírujte se zdrojem(zatim nemám link me, tak radši nekopírujte xDD) Tak líbily? :)

ただいま-tadaima, aneb jsem zpět! ^^

20. dubna 2012 v 10:51 | Tera-chan |  Diare-Sayoko
さよなら みんな!Tak jak jsem vám chyběla? :D jak jsem vysvětlovala byla tu od úterka do čtvrtka babička a kždej den jsme se učili snad 6 hodin denně, takže jsem fakt neměla sílu na to dát sem nějakej článek, a včera jsem jela za aničkou na ajnu a až do večera jsem hlídala, ikdyž tam byla i anička, páč jí bolel zub a nejela na anketu, ale máma byla v práci takže pro mě nepřijela..teda přijela.. :D asi v půl jedenáctý, s tím, že myslela, že jsem doma, a zapoměla na mě,.. xd byla fakt grogy.. :D no a byla jsem pěkně vyčerpaná, páč jsem se učila 2 hodiny ajnu a pak večer 2 hodiny matiku s fyzikou (áá nesnášim matiku.. :D mám toho tolik twl, že nestíhám!! x()s Davidem.. :D No a večer jsme s mamkou pokecaly a šli spát tak ve dvanáct, ikdyž jsme obě byla strašně na mol.. :D no a dneska tu nebudu celej den... teda měla bych... ale od čtyř do aspoň 11 tu nebudu, a po jedenáctý nic asi fakt nepřidám, takže budu přidávat články do tak těch čtyř... a teď proč, tu nebudu.. Zajímá to vůbec někoho? :D no to je fuk, stejně vám to sem napíšu.. :D v půl páté odjiždím s mamkou, elou a terkou(?) na sraz s Yvonou (uč. za jap.) k harfě a jdem do sushibaru.. :D Takže plánuju dneska nejíst, abych toho snědla hodně!! (ten naruto twl.. :D nemohla jsem odolat a dát ho k tomuhle článku xDDD) a v půl devátý máme bejt na veterině s timynkou.. to psí nemehlo hárá, ikdyž jse vykastrovaná, jako what the fuck?! :D když nemá dělohu a vaječníky, jak může hárat twl? :D no mamka volala veterinářce a ta řikala, že má nejspíš zánět močáku.. chuděra... no tak uvidíme.. držte jí palečky ať to není nic zlýho pls! :D No a v soboru přijede brácha s eliškou, ještě nwm kdy, ale na dlouho, takže během tý doby, nejspíš taky nic nepřidám.. to ještě napíšu co a jak dyžtak.. :D No a já se pokusím dneska přidat pár článků, ale momentálně se mi moc nechce.. heh. ale něco najdu. :D a jdu zase zkusit rpcc, twl.. dycky když už ho mám skoro celý obkreslený, tak se mi vypne komp ..sám od sebe.. no chápete to? :D takže jdu zkusit po třech dnech. třeba mi už počítač dovolí ho dodělat.. :D tak já zase mizím.. žrádlu zdar! xD *narutooo nežer mě!!* xD

návštěvnost (9.4 - 15.4 2012)

16. dubna 2012 v 13:49 | Tera-chan |  návštevnost
Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012) je:
Pondeli: 24
Utery: 27
Streda: 29
Ctvrtek: 18
Patek: 34
Sobota: 27
Nedele: 23

Celkem: 182
arigato~ minna! ;D

Nesnášim tenhle počítač! xDD

16. dubna 2012 v 10:40 | Tera-chan |  Diare-Sayoko
Ohayo, Dneska se budu snažit víc zamakat a dát aspoň 3,4 články, ale zítra přijede babička a bude tu dva dny... budeme se učit, takže nebude na comp vůbec čas :/ takže ani na blog. Takže na ty dva dny to berte jako takové malé pozastavení. Nevm co bude v pátek a dál.. to je daleko, ale pokusim se zase máknout, ovšem budu si muset dopsat sešity a v nich bude látka za 4 tejdny, takže nwm jak to budu stíhat o víkendu... doufám že už mi ty pitom sešity terka přinese.. :D Jinak abych se dostala k tématu... včera mamka sice přijela z alzy s mym compem, kterej sme tam daly asi před měsícem ale před tim nefungoval asi půl roku, než tam mamka dojela.. :D no přijela, zapli jsme, šechno v poho, ale začali jsme instalovat antivirus a acelý se to seklo, a vod tý doby nic nefunguje, takže tam pujde ještě jednou.. fakt super.. :D momentálně mám počítač, kterej fakt nesnášim.. :D sám se vypíná, aniž bych chtěla(tedy třeba u prostřed nejakýho anime xD apod...) a nebo se sama zmizí obrazovka takže ho musim yvpnout já Dycky se totálně naseru, že ho občas ani nezapnu twl..nesnášim tenhle komp, ale furt lepší než nic.. :D No tak já si du s tamtim ještě pohrát, snad bude hajzl fungovat.. :D NEsnášim učení.. :/ budu se dneska muset ještě učit.. ještě víc než do ted.(^^heh, do ted sem se skoro neučila, takže musim fakt zabrat... -.-"") protože na začátku května du na zkoušení ze všech předmětu... ááá nesnášim školu. ne dělám si srandu.. mám jí ráda, ale dneska se mimzdál takovej divnej sen.. šla jsem do školy, ikdyž mám černej kašel, ale už nejsem infekční, asi jsem z toho domova totálně zmagořila.. :D no a první hodniu jsme měli tělák.. nějaká učitelka(kterou vůbec neznám xD a ona mě taky nejspíš ne :D) mi nevěřila že mám černej kašel, tak sme se pohádaly a já šla zase domu. chápete to? :D tu pointu? :D já teda fakt ne. :DDD co mi to asi naznačuje.. :D Di už kurva do tý školy.. :D neco takovýho. xD ale já tam nepůjdu! :P No nebudu to prodlužovat jelikož je ráno, teprve ráno.. XD nechápu proč jsem vzhůru takhle brzo. xDD tak si na probuzení půjdu zkouknout pár dílů soul eatera už mi zbývá jenom 10 dílů :D takže dneska zkouknout, abych neměla až tu bude babička soul eaterový absťák.. :D No tak já pádím. :D Zatím bye-bí